Strongman sezóna 2017 začíná!

Komentářů: 0 📁 Strongman 🕔19. března 2017
Strongman sezóna 2017 začíná!

Máme velkou radost, že jsme mohli strongman sezónu 2017 zahájit veřejnou akcí ve sportovním centru Jeremi , které ve spolupráci s Českým svazem silových sportů vybudovalo největší krytou strongman zónu v ČR. Strongman sál nabízí kvalitní vybavení a dostatek prostoru pro trénink strongmanů a silových atletů všech výkonnostních úrovní, od úplných začátečníků, kteří si chtějí vyzkoušet netradiční silové disciplíny a hledají změnu v tréninku, po elitní sportovce, kteří se připravují na soutěžní sezónu.

V sobotu 25. února si tak přijelo nové prostory a vybavení vyzkoušet hned několik závodníků strongman profi divize a to Michal Tichý, David Štrombach a Jaroslav Švejda. Součástí týmu byl také velmi nadějný začínající strongman Matouš Fritsch a veřejně známá osobnost v oblasti sportu Jan Kavalír. Jak si poradili s novým náčiním a s jakou formou vkročili do nové soutěžní sezóny se můžete podívat na videu. A pokud se Vám prostory líbí, neváhejte přijít a vše si sami vyzkoušet!

Úvodní soutěží letošní strongman sezóny bude Amateur Strongman Cup 2017, který se bude konat v sobotu 29. dubna v areálu Jeremi sport. Na této soutěži změří síly 20 silných mužů z celé ČR!

 

Dejte o nás vědět sdílením článku. Děkujeme.

Žádné komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Můžeš to změnit!

Napsat komentář

E-mailová adresa nebude publikována nebo sdílena. Povinná pole jsou ozačena hvězdičkou. *