Partneři

tym

Je nám ctí představit osobnosti, se kterými úzce spolupracujeme nejen při organizaci sportovních akcí, ale také při plánování činnosti Českého svazu silových sportů, komunikaci s médii, nebo při práci s mladými sportovními talenty. Jejich schopnosti, bohaté zkušenosti a nadšení pro silové sporty z nich činí důležité členy našeho týmu. Společně pak můžeme prezentovat vysoký standard kvality naší práce.

Josef Mazač

Josef Mazač z Přelouče je prototypem sportovce, který se ve velice skromných podmínkách dokázal vypracovat na pozici jednoho z nejlepších strongmanů v ČR. Ve sklepní posilovně o rozloze pouhých 15m2, kde trénuje už 13 let, vybudoval impozantní 140kilovou postavu a sílu, díky které se zařadil do skupiny elitních sportovců české profesionální strongman scény. Na soutěžích ho vždy věrně provází  a fandí mu jeho rodina – manželka a dvě dcery. Je pořadatelem soutěže Strongman Přelouč, která se těší velké oblibě diváků i závodníků a s Českým svazem silových sportů spolupracuje již od jeho vzniku.

Čestmír Šíma

Čestmír Šíma je úřadující jedničkou české profesionální strongman scény. Jako dvojnásobný vítěz Českého poháru profesionálních strongmanů pro rok 2014 a 2015 a český rekordman v mrtvém tahu s výkonem 420 kilo reprezentoval v roce 2015 Českou republiku na soutěži prestižní série Champion’s League v Polsku, kde v konkurenci nejlepších evropských strongmanů obsadil čtvrté místo. Spolu se svým týmem již pátým rokem pořádá soutěž Strongmen’s Games Aš, která tradičně otevírá sezónu strongman soutěží. Tato akce je jednou z největších a nejprestižnějších v České republice a díky své vysoké úrovni se v uplynulých letech stala kláním, kam míří nejen nejlepší čeští strongmani, ale i závodníci ze Slovenska, Polska, nebo Rakouska.

Leoš Kubeš

Leoš Kubeš je předním hlasem strongman soutěží v ČR a jako moderátor s bohatými zkušenostmi a znalostmi strongman sportu i samotných závodníků již řadu let provází diváky sportovními akcemi. V soukromí je vášnivým rybářem, vyhledávajícím ticho a klid při honbě za kapitálními úlovky a na soutěžích je energickým komentátorem s neutuchajícím nadšením pro strongman sport. Je pořadatelem tradičního klání strongmanů v Golčově Jeníkově.

Jan Vojtěchovský

Jan Vojtěchovský je nejen aktivním závodníkem, ale také pořadatelem soutěží v silovém trojboji. Pro své bohaté zkušenosti s pořádáním sportovních akcí je důležitým partnerem Českého svazu silových sportů a jeho rozvaha, společně se srdečnou a přátelskou povahou jsou velkým přínosem pro náš tým. V Praze provozuje tréninkové centrum, kde se na soutěže připravuje řada sportovců všech výkonnostních úrovní.

Ondřej Zadžora

Ondřej Zadžora se po vítězství v poháru amatérských strongmanů v roce 2016 zařadil do profesionální strongman divize a na Otevřeném mezinárodním mistrovství ČR ve stejném roce obsadil skvělé 5. místo. Je nejen závodníkem a spolupořadatelem soutěží, ale také výrobcem tréninkového vybavení špičkové kvality, které používá i tým Českého svazu silových sportů.