Strongman Přelouč 2017

10 Červen 2017 14:00 Strongman Přelouč 2017

V sobotu 10. června se v Přelouči za podpory Českého svazu silových sportů konalo letošní druhé kolo Profesionální ligy strongman, na kterém změřila síly současná česká strongman elita v podání Pepy Mazače, Čestmíra Šímy, Michala Tichého, Jardy Švejdy a Honzy Šleise, ke kterým se přidali bývalý úspěšný strongman Martin Štefl, vítěz letošního klání amatérů na Strongmen’s Games Aš Matouš Fritsch a dva reprezentanti Slovenska – Ivan Hryhorovskyy a Milan Šuľan.

Vítězství v Přelouči patřilo už potřetí domácímu závodníkovi Pepovi Mazačovi, který se ale tentokrát musel hodně snažit, protože Čestmír Šíma skončil jen o 1,5 bodu za ním. Závody probíhaly v perfektní přátelské atmosféře a za mohutné podpory diváků, kterých se sešlo na místě odhadem pět set.

Podpořit soutěž v Přelouči pro nás bylo stejně samozřejmým rozhodnutím jako podpora soutěže Strongmen’s Games Aš, protože tým pořadatelů v Přelouči s Pepou Mazačem v čele se rok od roku snaží zvyšovat kvalitu celé akce, a to jak ve směru kvality servisu pro závodníky, tak i co se týče finančních prémií, které umožní strongmanům uhradit část přípravy a posouvat se výkonnostně vpřed. Na příští ročník plánujeme v Přelouči několik novinek, takže se už teď těšíme na Strongman Přelouč 2018!

Za tým Českého svazu silových sportů Michal Širůčka, Tomáš Lengal a Ivana Štěpánková

Reportáž na stránkách mediálního partnera Ronnie.cz

Reportáž na stránkách mediálního partnera Osvalech.cz

Fotogalerie na FB stránkách Českého svazu silových sportů

Dejte o nás vědět sdílením článku. Děkujeme.

Žádné komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Můžeš to změnit!

Napsat komentář

E-mailová adresa nebude publikována nebo sdílena. Povinná pole jsou ozačena hvězdičkou. *