Strongmen’s Games Aš 2016

07 Květen 2016 10:00 Strongmen’s Games Aš 2016

V sobotu 7. května se v areálu letního kina v Aši konala soutěž Strongmen’s Games Aš 2016, která zahájila sezónu strongman soutěží pro tento rok. Prestižního mezinárodního klání se zúčastnili nejlepší strongmani z České republiky, Slovenska, Polska a Ukrajiny, kteří za povzbuzování více než 1500 diváků změřili síly v šesti disciplínách. Ty byly tradičně extrémně náročné a tak si na dno svých sil sáhli úplně všichni závodníci, včetně elitních zahraničních strongmanů, z nichž někteří mají na svém kontě i starty na nejvyšší světové soutěži World’s Strongest Man.

V obrovské konkurenci nakonec vybojoval vítězství domácí Čestmír Šíma a potvrdil tak pozici úřadující strongman jedničky v ČR. Druhé místo obsadil Josef Mazač, který si do Aše přivezl neuvěřitelnou formu. Na třetí příčku se vyšvihl Pavel Zadražil, který se úspěšně vrátil na soutěžní scénu po rehabilitaci kolene.

Kompletní reportáž si můžete přečíst na stránkách našeho mediálního partnera Ronnie.cz.

Dejte o nás vědět sdílením článku. Děkujeme.